Yacht Klub Polski Bielsko    Poradnik
Kursy Ośrodki Morze Co wybrać z oferty
Szkolenia ISSA Port Kozin Mazury Jak się zapisać?
Rejsy Ośrodek Tresna Jez. Żywieckie Co zabrać na łódkę
Kalendarz szkoleń Sprzęt pływający Jak dojechać
Gadżety Imprezy Poznaj naszą kadrę
"

ŻYCIE KLUBOWE

        

Rozwój więzi towarzyskich, atmosfera w Klubie i tworzenie warunków do wspólnego spędzania czasu w trakcie sezonu żeglarskiego, jak i poza nim to cele jakim poświęcaliśmy bardzo dużą uwagę już od momentu powstania Klubu.

Zdobycie własnego lokalu jesienią 1980 roku stworzyło możliwości rozwijania powyższych celów. W budynku przy ul. Szkolnej 15 w Bielsku-Białej ulokowane zostało biuro Yacht Klubu Polski Bielsko oraz warsztat, a od 1982 roku na strychu funkcjonowała Kawiarenka Klubowa.

Po rozbudowie siedziby Klubu Kawiarnia mieści się w przestronnej sali utrzymanej w marynistycznym stylu. Jest to miejsce, gdzie organizowane sa zebrania klubowe, a także bale, spotkania opłatkowe, wielkanocne, ale przede wszystkim jest miejscem spotkań nie tylko członków Klubu, ale również wszystkich sympatyków żeglarstwa.

Jesienią 2002 roku rozpoczęła działalność Tawerna Kapitan Morgan (Pub Morgan), do której może zawitać każdy kto ma ochotę spędzić czas w niepowtarzalnej atmosferze, w otoczeniu morsko-żeglarskiego wystroju.

Wśród gości pubu dominuje młodzież, zarówno ta nie związana z żeglarstwem jak i żeglarze, członkowie Klubu, osoby które były na naszych obozach, rejsach i kursach.

Tawerna w Tresnej jest kolejnym miejscem gdzie zainteresowane osoby mogą spędzić czas w miłej atmosferze, w otoczeniu pięknego Jeziora Żywieckiego. Smaczne posiłki w bardzo przystępnych cenach, obszerny taras z niezapomnianym widokiem na jezioro oraz sympatyczna obsługa to główne zalety naszej tawerny.

Tawerna czynna jest od maja do września, w okresie wakacji codziennie, natomiast w pozostałych miesiącach wyłącznie w weekendy.


Oficjalny serwis Yacht Klub Polski Bielsko
Copyright © Yacht Klub Polski Bielsko