Yacht Klub Polski Bielsko    Poradnik
Kursy Ośrodki Morze Co wybrać z oferty
Szkolenia ISSA Port Kozin Mazury Jak się zapisać?
Rejsy Ośrodek Tresna Jez. Żywieckie Co zabrać na łódkę
Kalendarz szkoleń Sprzęt pływający Jak dojechać
Gadżety Imprezy Poznaj naszą kadrę
"
przekaż 1% podatku dla Yacht Klubu Polski Bielsko KRS 0000116970Autor: szymala 
AktualnosciCzłonkowie i sympatycy Yacht Klubu Polski Bielsko!
Podobnie jak w latach ubiegłych zwracamy się do Państwa z gorącą prośbą o przekazanie 1% podatku dochodowego na rzecz naszego Klubu – organizacji pożytku publicznego już od 2006 roku.

Mechanizm przekazania podatku jest bardzo prosty - wystarczy w odpowiednie pole zeznania podatkowego wpisać nr KRS organizacji (KRS Yacht Klubu Polski Bielsko to 0000116970) oraz kwotę 1% podatku. Podatek przekazany zostanie przez właściwy Urząd Skarbowy na konto organizacji pożytku publicznego.

Przypominamy, że zgodnie z Ustawą o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie 1% podatku na rzecz wybranej przez siebie OPP może przekazać osoba fizyczna osiągająca dochody z umowy o pracę, umowy zlecenia czy o dzieło jak również osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą (w tym tzw. liniowcy).

Jeżeli uznają Państwo za stosowne przekazać część swojego podatku na rzecz naszego Klubu podajemy dane niezbędne do wpisania w deklaracji podatkowej:
KRS 0000116970

Prawo przekazania 1% to sposób na samodzielne decydowanie przez podatnika o przeznaczeniu chociaż części jego podatku. Podatnik nie ma żadnego wydatku (przekazana kwota pomniejsza kwotę podatku należnego), a zyskują organizacje, które otrzymują 1% podatku.

Liczy się każda złotówka! Te z pozoru drobne kwoty, ale przekazane przez wiele osób, stworzą możliwość pełniejszej realizacji naszych zadań statutowych, w tym tak ważnych jak szkolenie i rekreacja dzieci i młodzieży.

Zarząd Klubu zwraca się z gorącą prośbą do Członków Klubu, ich Rodzin oraz Osób Zaprzyjaźnionych o przekazywanie przedmiotowego 1% na rzecz naszego Klubu oraz rozpropagowanie naszej prośby w możliwie najszerszym kręgu osób, za co z góry serdecznie dziękujemy.

Z żeglarskim pozdrowieniem,
Komandor YKPB
Norbert Szymała
 
  


Nie masz jeszcze konta? Możesz je założyć. Jako zarejestrowany użytkownik będziesz miał dodatkowe przywileje jak np. konfigurowanie wyglądu strony, wysyłanie komentarzy z twoim imieniem i wiele innych.

Problemy z logowaniem?
· Więcej o Aktualnosci
· Artykuły użytkownika szymala


Najczęściej czytany artykuł w Aktualnosci:
Wesprzyj naszą działalność przekazując 1% podatku

przekaż 1% podatku dla Yacht Klubu Polski Bielsko KRS 0000116970 | Loguj/Utwórz konto | 0 Komentarze
Komentarze są własnością ich twórców. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Oficjalny serwis Yacht Klub Polski Bielsko
Copyright © Yacht Klub Polski Bielsko