Yacht Klub Polski Bielsko    Poradnik
Kursy Ośrodki Morze Co wybrać z oferty
Szkolenia ISSA Port Kozin Mazury Jak się zapisać?
Rejsy Ośrodek Tresna Jez. Żywieckie Co zabrać na łódkę
Kalendarz szkoleń Sprzęt pływający Jak dojechać
Gadżety Imprezy Poznaj naszą kadrę
"
Turnus Początek Koniec Akwen Status

Pełny kalendarzTo jest temat:Szukam załogi
Newsy opublikowane w tym Temacie.


Zobacz wszystko

Niskobudżetowy rejs morski
Szukam załogiKol. Jurek Figacz chętnie przyjmie do załogi 2-4 doświadczone osoby na rejs niezwykle ciekawą trasą przez porty Andaluzji i Maderę na Wyspy Kanaryjskie na bardzo atrakcyjnych zasadach finansowych "po kosztach".

541 raz(y) oglądano.Czytaj więcej... (496 bajtów więcej) Komentarz? Wyślij artykuł do znajomych Strona gotowa do druku
Rejs stażowy
Szukam załogiInformujemy o możliwości odbycia rejsu stażowego po Bałtyku trasą: Trzebież, Kopenhaga, Malmo, Ystad. Termin: 25-31.08.2014 r.
Koszt rejsu 1350 zł plus dojazd do Trzebieży.

2223 raz(y) oglądano.Czytaj więcej... (61 bajtów więcej) Komentarz? Wyślij artykuł do znajomych Strona gotowa do druku
Rejs za przysłowiową "michę"
Szukam załogiArek Stryjski, świetny i doświadczony kapitan, którego mam przyjemność od lat znać osobiście zaprasza na rejs za jedyne 10 PLN + składka jachtowa i to nie byle gdzie, ale z Lizbony do A Coruña. Więcej informacji pod „czytaj więcej”.

3376 raz(y) oglądano.Czytaj więcej... (1373 bajtów więcej) Wyślij artykuł do znajomych Strona gotowa do druku
Żeglarska majówka
Szukam załogiPropozycja, dla tych, którzy w żeglarstwie najbardziej lubią… żeglarstwo! Majówka, na wodzie, nie w portach, nie na imprezach, tylko na jachcie w morzu, którym musimy pokonać prawie 500 mil (ale na ciepłym Śródziemnym)!

2433 raz(y) oglądano.Czytaj więcej... (1615 bajtów więcej) Komentarz? Wyślij artykuł do znajomych Strona gotowa do druku
A może by tak w tym roku na morze?
Szukam załogiWspólnie z naszym morskim partnerem - JoinUs, przygotowaliśmy dla Was ofertę czarteru dobrych morskich jachtów w ciekawych miejscach za rozsądne pieniądze. Dwa jachty będą do Waszej dyspozycji w różnych rejonach Morza Śródziemnego i na Morzu Czarnym, abyście mogli wypoczywać oraz gromadzić żeglarskie doświadczenie. Trzeci jacht, nasza duma - solidna, stalowa prawdziwie wyprawowa jednostka, dla żądnych prawdziwej żeglugi, wyruszy niebawem z Wysp Kanaryjskich, by przez osławioną Zatokę Biskajską, Szkocję, Orkany, Szetlandy i Norwegię, na zimowy sen zapaść w polskim porcie.

2290 raz(y) oglądano.Czytaj więcej... (6045 bajtów więcej) Komentarz? Wyślij artykuł do znajomych Strona gotowa do druku
Wyprawa do Norwegii na żaglowcu Bonawentura
Szukam załogiNigdy nie zapomnę, gdy kilkanaście lat temu po raz pierwszy zobaczyłem w Gdańsku żaglowiec Bonaventura, i choć wcześniej nawet nie zdawałem sobie sprawy z jego istnienia, z miejsca w tym jachcie się zakochałem. Do dzisiaj nie miałem jednakże sposobności postawić nogi na deskach jej pokładu. Innym moim żeglarskim marzeniem, tyle że spełnionym, była wyprawa w odległe fiordy północnej Norwegii.
Z olbrzymią przyjemnością przekazuję Koleżankom i Kolegom zaproszenie na rejs marzeń - Bonaventurą do Norwegii!

2786 raz(y) oglądano.Czytaj więcej... (3042 bajtów więcej) Komentarz? Wyślij artykuł do znajomych Strona gotowa do druku
Rejs - Wyspy Kanaryjskie - STS Shtandart
Szukam załogiKlub planuje początkiem 2014 roku tj. pomiędzy styczniem a marcem organizację rejsu klubowego na STS Shtandart na Wyspach Kanaryjskich.
Jesteśmy po wstępnych rozmowach z dowództwem żaglowca.
Wstępne warunki są następujące:
Czas trwania rejsu - 1 tydzień

2699 raz(y) oglądano.Czytaj więcej... (414 bajtów więcej) Komentarz? Wyślij artykuł do znajomych Strona gotowa do druku
szukam załogi - rejs Mazury
Szukam załogiDysponuję wolnymi miejscami na jachcie Róża Wiatrów podczas rejsu, który rozpocznie się 5 września 2013 r. w Kozinie. Płyniemy na północ w stronę Węgorzewa, zakończenie rejsu planowane jest na 13 września.

2296 raz(y) oglądano.Czytaj więcej... (71 bajtów więcej) Komentarz? Wyślij artykuł do znajomych Strona gotowa do druku
Z Morza Jońskiego na Egejskie przez Kanał Koryncki
Szukam załogiChoć sam Kanał Koryncki ma niecałe 3,5 mili długości, to niewątpliwie będzie on jedną z atrakcji tego rejsu, ale nie jedyną - zaczynamy bowiem na cudnych wysepkach Morza Jońskiego, by później dotrzeć na Eginę, Poros, a może nawet Hydrę. Zainteresowani znajdą więcej informacji na stronie joinus.pl. Członkom YKPB przysługuje 10% zniżki na rejsy organizowane przez JoinUs!

2329 raz(y) oglądano.Komentarz? Wyślij artykuł do znajomych Strona gotowa do druku
Rejs Chorwacja-Czarnogóra w lipcu
Szukam załogiZwolniły nam się 2 miejsca w ciekawym rejsie z Sibenika (Chorwacja) do Tivat (Czarnogóra) przez między innymi Trogir, Vis, Korculę, Dubrownik. Start już 13 lipca, czas trwania 7 dni. Więcej informacji znajdziecie tutaj. Zapraszamy!

2133 raz(y) oglądano.Komentarz? Wyślij artykuł do znajomych Strona gotowa do druku
Oficjalny serwis Yacht Klub Polski Bielsko
Copyright © Yacht Klub Polski Bielsko