Yacht Klub Polski Bielsko

Jubileusz 40-lecia Klubu

Artykuły / Newsy dla klubowiczów
Autor Machu Opublikowano: 09 Lut 2019 - 18:04

Szanowne Koleżanki
Szanowni Koledzy

Klub nasz 27.04.2019 roku obchodził będzie 40-tą rocznicę utworzenia, tym samym nadchodzący rok jest rokiem jubileuszowym co poza satysfakcją nakłada również na nas związane z tym obowiązki.

I tak przewidujemy cykl obchodów zarówno w Tresnej jak i w Kozinie, w tym:

  1. 01.05.2019 uroczyste podniesienie bandery połączone z piknikiem jubileuszowym oraz wystąpieniami okolicznościowymi, będące otwarciem roku jubileuszu 40-lecia.

  2. 16-17.06 Jubileuszowe regaty 40-lecia, w tym dodatkowa punktacja dla sterników, którzy wykażą się największą ilością startów ( co najmniej 10).

  3. Trzecia dekada czerwca otwarcie sezonu żeglarskiego w Kozinie, będące podsumowaniem naszej działalności na Wielkich Jeziorach Mazurskich. W trakcie imprezy przewidujemy spotkanie z osobami od lat wspierającymi naszą działalność w Kozinie. Dokładny termin podany zostanie do wiadomości na otwarciu sezonu 01.05. w Tresnej i potwierdzony w trakcie regat 16-17.06.

  4. 21-22.09 Jubileuszowe regaty Euroregionu Beskidy. Wyróżnienie za największą ilość startów.

  5. 05.10 opuszczenie bandery i zamknięcie obchodów Jubileuszu YKPB.


Szanowni Członkowie Klubu, zarówno nasza przynależność organizacyjna jak i Jubileusz 40-lecia uważamy, że zobowiązują nas do godnego zaprezentowania naszego Klubu. Oczekujemy, że wszyscy bez żadnego wyjątku członkowie Klubu wraz z osobami im bliskimi wezmą udział w obchodach w Tresnej a w miarę możliwości również w Kozinie.
Jesteśmy przekonani i oczekujemy, że wszyscy członkowie Klubu wystąpią w mundurach klubowych (w Klubie do nabycia są emblematy), które winny stanowić powód do dumy z możliwości ich noszenia. Członkowie nie posiadający aktualnie mundurów maja dosyć czasu na ich pozyskanie. Uważam, że posiadanie munduru Klubowego to zaszczytny obowiązek każdego bez wyjątku członka Klubu.


Norbert Szymała
Komandor
Yacht Klubu Polski Bielsko

Artykuł ze strony Yacht Klub Polski Bielsko
  http://ykpb.pl/

Adres WWW tego artykułu to:
  http://ykpb.pl/modules.php?op=modload&name=News&file=article&sid=330