Yacht Klub Polski Bielsko    Poradnik
Kursy Ośrodki Morze Co wybrać z oferty
Szkolenia ISSA Port Kozin Mazury Jak się zapisać?
Rejsy Ośrodek Tresna Jez. Żywieckie Co zabrać na łódkę
Kalendarz szkoleń Sprzęt pływający Jak dojechać
Gadżety Imprezy Poznaj naszą kadrę

Oferta na morzu
Chcesz zasmakować prawdziwej żeglarskiej przygody? Członkowie YKP Bielsko od wielu lat organizują rejsy na wielu morzach i oceanach. Zorganizowaliśmy już udane wyprawy na Karaiby, Ocean Indyjski, nasi klubowicze dopłynęli na Islandię, a nawet Antarktydę. Co roku żeglujemy po Bałtyku, Morzu Śródziemnym i po wyspach Kanaryjskich, oraz organizujemy wyprawy w różne ciekawe zakątki globu. Naszą aktualną działalność morską realizujemy wspólnie z JoinUs - firmą tworzoną i prowadzoną przez naszych członków oraz wychowanków, którzy są gwarantem profesjonalizmu, rzetelności i wysokiego poziom usług.

Wspólnie z JoinUs co roku organizujemy ciekawe etapowe rejsy morskie, dopłynęliśmy już między innymi na Norkapp, byliśmy w Istambule, na Islandii oraz w wielu portach Afryki. W sezonie 2013 płyniemy z Islandii przez Hebrydy i Szkocję do Irlandii, z północnego Adriatyku, przez Chorwację, Czarnogórę, Albanię i morze Jońskie na Kretę, oraz z Krety przez Sycylię, Tunezję, Baleary, Gibraltar i Maroko na wyspy Kanaryjskie. Wszystkim członkom Yacht Klubu Polski Bielsko oferujemy 10% zniżki na miejsca w naszych rejsach. Zapraszamy do udziału w naszych wyprawach!

Chcących żeglować z rodziną lub przyjaciółmi, wspieramy w organizacji własnych rejsów na jachtach charterowych. Współpracujemy tylko z samodzielnie zweryfikowanymi partnerami w różnych zakątkach globu, wspieramy naszą wiedzą i doświadczeniem w organizacji rejsu, doradzamy, pomagamy w formalnościach, udostępniamy dodatkowy sprzęt, wynajmujemy busy do transportu załogi, a chętnym zapewniamy także opiekę doświadczonego skipera. Świadczymy także wsparcie w trakcie trwania rejsu, pomagamy planować trasę, monitorujemy pogodę i aktywnie pomagamy rozwiązywać problemy. Wszystkim członkom Yacht Klubu Polski Bielsko oferujemy 10% zniżki na charter jachtów morskich.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług:

Organizatorów rejsów morskich, chcących zamieścić na portalu ykpb.pl ogłoszenia o wolnej koi prosimy o kontakt pod adres biuro@ykpb.pl.

Oficjalny serwis Yacht Klub Polski Bielsko
Copyright © Yacht Klub Polski Bielsko