Yacht Klub Polski Bielsko    Poradnik
Kursy Ośrodki Morze Co wybrać z oferty
Szkolenia ISSA Port Kozin Mazury Jak się zapisać?
Rejsy Ośrodek Tresna Jez. Żywieckie Co zabrać na łódkę
Kalendarz szkoleń Sprzęt pływający Jak dojechać
Gadżety Imprezy Poznaj naszą kadrę

Co wybrać z naszej oferty?

    Zachęcamy do przeczytania poniższych opisów typów przyszłych żeglarzy. Opcje dobrane zostały do prymarnych cech charakteru i upodobań przyszłego Neofity. ;-)

Wybierz odpowiadający Ci typ i Stopy wody pod kilem!!!

Typ 1:
Zmotoryzowany amator wieczornych kolacji domowych. Zapracowany, zagoniony, cierpiący na chroniczny brak czasu. Uzależniony od szkoły, pracy, domu, rodziny. Ceniący wieczorne spotkania z bliskimi. Lubiący jednak weekendowy kontakt z naturą wielbiciel gorączki sobotniej nocy na przystani żeglarskiej. To właśnie - Uczestnik wiosennego, letniego lub jesiennego kursu weekendowego na stopień żeglarza jachtowego.

Typ 2:
Małoletni, cierpiący na nadopiekuńczych rodziców amator żeglarskich przygód. Wakacyjny leniuszek dysponujący wolnymi przedpołudniami, rezerwujący wieczory dla przyjaciół. Zmotoryzowany niewolnik niskiego budżetu domowego. Osobnik o upodobaniach stacjonarno - stadnych, nienawidzący niewygód, ciasnoty i wilgoci. Miłośnik mocnych wrażeń żeglarskich na malowniczo położonym akwenie górskim. To właśnie - Uczestnik letnich kursów szkoleniowych na patent żeglarza jachtowego.

Typ 3:
Poszukujący przygód przyszły żeglarz. Wędrowiec, który uwielbia ciągłe zmiany otoczenia, kontakt z dziką, nieokiełznaną naturą. Kochający zwierzęta - łabędzie, konie, kormorany, komary i muchy. Czasem także ryby. W 1/10 masochista, któremu nie obcy kontakt z wilgocią i "obiecującą" ciasnotą. Poszukiwacz mocnych wrażeń pragnący robić stopnie żeglarskie - to Uczestnik naszych rejsów szkoleniowych na Mazurach.

Typ 4:
Jak wyżej, tylko bez kursu na stopnie żeglarskie. Ktoś kto ceni sobie klasyczne lenistwo i błogie, niczym nie skrępowane WZPJ (wożenie zadka po jeziorze). Jeśli to Ty tzn., że jesteś urodzonym Uczestnikiem rejsu rekreacyjnego na Mazurach.

Oficjalny serwis Yacht Klub Polski Bielsko
Copyright © Yacht Klub Polski Bielsko