Yacht Klub Polski Bielsko    Poradnik
Kursy Ośrodki Morze Co wybrać z oferty
Szkolenia ISSA Port Kozin Mazury Jak się zapisać?
Rejsy Ośrodek Tresna Jez. Żywieckie Co zabrać na łódkę
Kalendarz szkoleń Sprzęt pływający Jak dojechać
Gadżety Imprezy Poznaj naszą kadrę
"

OFERTA DLA CIEBIE!

     Witamy serdecznie na stronach poświęconych ofercie YACHT KLUBU POLSKI BIELSKO -jednym z największych Klubów żeglarskich, zbudowanym na tradycji najstarszej organizacji żeglarskiej w Polsce! Od ponad 25 lat jesteśmy organizatorem rozmaitych imprez żeglarskich.

W naszej ofercie każdy powinien znaleźć coś dla siebie, dla tych z Was, którzy już żeglują samodzielnie mamy szeroką ofertę rejsowo-czarterową, a dla tych, którzy dopiero o żeglarstwie marzą oferujemy pełny wachlarz szkoleń, kursów i rejsów żeglarskich oraz motorowodnych. Wszystkie te formy żeglarstwa opierają się na Klubie - jego własnych ośrodkach w Kozinie na Wielkich Jeziorach Mazurskich, w Tresnej nad jeziorem Żywieckim i są obsługiwane przez Klubową kadrę zapewniającą nie tylko wysoki poziom żeglarski, ale i przyjemną atmosferę. Jeśli nie wiesz, jak zacząć swoją przygodę z żeglarstwem, skorzystaj z naszego poradnika, który rozjaśni wszystkie Twoje wątpliwości.

Organizujemy również rejsy i staże morskie, a o naszych morskich osiągnięciach najlepiej świadczyć może fakt zorganizowania szeregu wypraw na Karaiby i Ocean Indyjski, jak również stała coroczna żegluga na Morzu Śródziemnym.

Klub nasz posiada status Centralnego Ośrodka Żeglarskiego i Licencję Szkoleniową Polskiego Związku Żeglarskiego.

Zapraszamy do wspólnego żeglowania na Jeziorze Żywieckim, Mazurach oraz na morzu!
Zobacz:
Oficjalny serwis Yacht Klub Polski Bielsko
Copyright © Yacht Klub Polski Bielsko