Yacht Klub Polski Bielsko    Poradnik
Kursy Ośrodki Morze Co wybrać z oferty
Szkolenia ISSA Port Kozin Mazury Jak się zapisać?
Rejsy Ośrodek Tresna Jez. Żywieckie Co zabrać na łódkę
Kalendarz szkoleń Sprzęt pływający Jak dojechać
Gadżety Imprezy Poznaj naszą kadrę

OFERTA DLA CIEBIE!

     Witamy serdecznie na stronach poświęconych ofercie YACHT KLUBU POLSKI BIELSKO -jednym z największych Klubów żeglarskich, zbudowanym na tradycji najstarszej organizacji żeglarskiej w Polsce! Od ponad 25 lat jesteśmy organizatorem rozmaitych imprez żeglarskich.

W naszej ofercie każdy powinien znaleźć coś dla siebie, dla tych z Was, którzy już żeglują samodzielnie mamy szeroką ofertę rejsowo-czarterową, a dla tych, którzy dopiero o żeglarstwie marzą oferujemy pełny wachlarz szkoleń, kursów i rejsów żeglarskich oraz motorowodnych. Wszystkie te formy żeglarstwa opierają się na Klubie - jego własnych ośrodkach w Kozinie na Wielkich Jeziorach Mazurskich, w Tresnej nad jeziorem Żywieckim i są obsługiwane przez Klubową kadrę zapewniającą nie tylko wysoki poziom żeglarski, ale i przyjemną atmosferę. Jeśli nie wiesz, jak zacząć swoją przygodę z żeglarstwem, skorzystaj z naszego poradnika, który rozjaśni wszystkie Twoje wątpliwości.

Organizujemy również rejsy i staże morskie, a o naszych morskich osiągnięciach najlepiej świadczyć może fakt zorganizowania szeregu wypraw na Karaiby i Ocean Indyjski, jak również stała coroczna żegluga na Morzu Śródziemnym.

Klub nasz posiada status Centralnego Ośrodka Żeglarskiego i Licencję Szkoleniową Polskiego Związku Żeglarskiego.

Zapraszamy do wspólnego żeglowania na Jeziorze Żywieckim, Mazurach oraz na morzu!
Zobacz:
Oficjalny serwis Yacht Klub Polski Bielsko
Copyright © Yacht Klub Polski Bielsko