Yacht Klub Polski Bielsko    Poradnik
Kursy Ośrodki Morze Co wybrać z oferty
Szkolenia ISSA Port Kozin Mazury Jak się zapisać?
Rejsy Ośrodek Tresna Jez. Żywieckie Co zabrać na łódkę
Kalendarz szkoleń Sprzęt pływający Jak dojechać
Gadżety Imprezy Poznaj naszą kadrę
"
Turnus Początek Koniec Akwen Status

Pełny kalendarzTo jest temat:Relacje z rejsów morskich
Newsy opublikowane w tym Temacie.


Zobacz wszystko

Odrą z Koźla do Świnoujścia
Relacje z rejsów morskichPrzedstawiamy relację kolegi Andrzeja Dietrycha z tegorocznego rejsu Odrą z z Koźla do Świnoujścia.

9703 raz(y) oglądano.Czytaj więcej... (14876 bajtów więcej) Komentarz? Wyślij artykuł do znajomych Strona gotowa do druku
Barką po kanale Du Midi
Relacje z rejsów morskichOd Wiktora Kirschnera dostaliśmy relację z ciekawej wyprawy barką kanałem Du Midi we Francji. Zapraszamy do lektury!

4023 raz(y) oglądano.Czytaj więcej... (5463 bajtów więcej) Komentarz? Wyślij artykuł do znajomych Strona gotowa do druku
Spływ tratwą "BLUS" z Nieszawy do Gdańska
Relacje z rejsów morskichW 2012 roku nasi Klubowi Koledzy wyruszyli w rejs w dół Wisły na pokładzie tratwy Blus. Po wielu przygodach koniec urlopów zmusił ich do przerwania wyprawy w Dęblinie. W następnym roku kontynuowali eskapadę, ale i tym razem nie udało się dopłynąć do Gdańska. Zapraszamy na trzecią, ostatnią część dziennika z ich podróży - z Nieszawy do Gdańska.

5713 raz(y) oglądano.Czytaj więcej... (11432 bajtów więcej) Wyślij artykuł do znajomych Strona gotowa do druku
Spływ tratwą "Blus" z Dęblina do Nieszawy
Relacje z rejsów morskichW kwietniu i maju 2013 roku Jacek Walczyk , Mariusz Szyszka i Adam Respekta spłynęli samodzielnie zbudowaną tratwą z Dęblina do Nieszawy. Była to kontynuacja rejsu z minionego roku, o którym możecie poczytać w ich poprzedniej relacji. Załodze gratulujemy wspaniałej wyprawy i zapraszamy do lektury dziennika pokładowego tratwy "Blus".

4497 raz(y) oglądano.Czytaj więcej... (8633 bajtów więcej) Komentarz? Wyślij artykuł do znajomych Strona gotowa do druku
Spływ tratwą Blues z Krakowa do Dęblina
Relacje z rejsów morskichW lipcu trójka naszych Kolegów odbyła nietuzinkowy rejs tratwą z Krakowa do Dęblina dowodząc, że choć Mazury, Bałtyk i Chorwacja są piękne, to warto wyrwać się także i na inne, mniej uczęszczane akweny. Przy okazji smuci trochę fakt, że Królowa Polskich Rzek jest tak mało wykorzystywana przez wodniaków. Klikajcie„więcej”, aby poczytać dziennik pokładowy wyprawy, napisany w zwięzłych żołnierskich słowach, ale lektura obudzi zew przygody w każdym żeglarzu. To lubimy!

5627 raz(y) oglądano.Czytaj więcej... (6758 bajtów więcej) Komentarz? Wyślij artykuł do znajomych Strona gotowa do druku
Grecja w Lipcu, kto się dołączy?
Relacje z rejsów morskichMamy jeszcze ostatnie wolne miejsca na trzyetapowym rejsie po wyspach Grecji. Każdy etap zaczyna się i kończy w innym porcie, dzięki czemu unikamy standardowego kółeczka Pireus-Pireus i mamy czas żeby powłóczyć się po odleglejszych i rzadziej odwiedzanych wyspach. Zainteresowani klikają "więcej"

5109 raz(y) oglądano.Czytaj więcej... (999 bajtów więcej) Komentarz? Wyślij artykuł do znajomych Strona gotowa do druku
A może by tak w tym roku Norwegia?
Relacje z rejsów morskichMamy jeszcze ostatnie wolne miejsca na cudnym rejsie wzdłuż wybrzeży Norwegii. Chcemy dotrzeć, aż za koło podbiegunowe na odległy i przepiękny archipelag Lofotów na morzu Norweskim.

6190 raz(y) oglądano.Czytaj więcej... (945 bajtów więcej) Komentarz? Wyślij artykuł do znajomych Strona gotowa do druku
Oficjalny serwis Yacht Klub Polski Bielsko
Copyright © Yacht Klub Polski Bielsko